diumenge, 27 de maig de 2007

Resultats a Llavaneres

CIU...............1.294....30,82%....5 regidors
PP ...............1.091....25,98%....4
ESQUERRA-AM........ 511....12,41%....1
PSC-PM..............404.....9,62%....1
GELL-EPM............377.....8,98%....1
SOS LLAVANERES .....325.....7,74%....1
C'S..................99.....2,36%....-



El nostre respecte a totes les persones i grups que han participat en les eleccions.
Agraïm el suport dels qui ens han fet confiança amb el seu vot i estem il·lusionats per ser-ne mereixedors. Comptem amb vosaltres per tal de seguir portant una veu independent, d'esquerres i verda a l'ajuntament de Llavaneres. El nostre programa seguirà sent el referent per decidir la composició del nou govern.
Ara és l'hora del canvi.

Cap comentari: